Hakkımızda Proje
[ Milas Endüstriyel ]

Hakkımızda

Endüstriyel mutfak ve soğutma sektöründe uzun yıllar boyu edindiği tecrübeyi dinamik bir kadro ile yeniden yorumlamak için kurulan Milas Endüstriyel, planlama aşamasından anahtar teslimine kadar kaliteli projelere imza atmak için yola çıktı.

Üretimin tüm aşamalarında kalite prensibi ile hareket eden Milas Endüstriyel, tüm personel kadrosu ile kurum kültürünü benimsedi. Böylece üretilen her ürün sevgiyle yoğurulmuş şekilde ortaya çıktı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını optimum düzeyde anlamak, onlara düşündüklerinin bir ileri seviyesinde çözümler sunmak, Milas Endüstriyel’in tecrübeyle yoğrulmuş kadrosunun en başarılı şekilde yaptığı işlerden biri konumuna geldi. Yıllar içinde oluşan tecrübenin projenin her aşamasına yansıması sağlanır.

Vizyoner bir bakış açısına sahip olan Milas Endüstriyel sadece teknolojik gelişmeleri değil mimari ve estetik anlayışı gibi müşterilerinin kaygılarının olduğu alanlardaki gelişmeleri de takip ederek projelerine uygular.

Milas Endüstriyel, sorumluluğunu aldığı projeleri zamanında, kaliteden ve fonksiyonellikten ödün vermeden ve müşterine konseptine uygun bir şekilde teslim eder.

[ Şirket Politikası ]

Felsefemiz

Hizmet verdiğimiz endüstriyel mutfak sektöründe verimli ve uzun ömürlü ürünler üretirken projeden montaja kadar her aşamada güven veren bir hizmet sunmaktır..

Misyonumuz
Misyonumuz - Üretim

Sektörün ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda kaliteli üretim anlayışından ödün vermeden tercih edilen bir marka olmaktır.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Tasarım - Proje - Uygulama

SLOGANIMIZ
Prensipler
[ +]
MUTLU MÜŞTERİ
[ +]
YILLIK TECRÜBE
[ +]
BAŞARILI PROJE
[ +]
m2 Üretim
[ Avantajlar ]

Neden Milas Endüstriyel

Anahtar Teslim Projeler

Milas Endüstriyel planlama aşamasından başlayarak üretim, ürün tedarik ve montaj aşamalarını kapsayan Anahtar Teslim  endüstriyel mutfak projeleri üretiyor

Kaliteli Malzeme ve Özenli İşçilik

Her aşamada kalite anlayışımızın bir parçası olarak üstün kaliteli hammaddeleri, bilimin ışığında özenli işçiliğimiz ile en iyi biçimde şekillendiriyoruz. 

Tecrübeli Personel

Her biri işinde tecrübeli bir ekiple çalışmanın faydalarını üretimin her safhasında bizzat yaşıyor, bu tecrübeyi ürünlerimize ve projelerimize özenle aktarıyoruz.

Zamanında Teslimat

Endüstriyel Mutfak projeleri ve ekipman üretimlerimizi optimum şekilde planlıyor ve söz verdiğimiz tarihte bitiriyoruz.

Neden Milas Endüstriyel